Kendi Salatanı Kendin Tasarla!

En son güncellendiği tarih: 2 May 2018

Somonlu, tavuklu, etli, hellimli, keçi peynirli, tahıllı, sade... Salatalarımız hem çok sağlıklı hem de çok lezzetli. Yeşil No.11'de kendi salatanızı tasarlayıp lezzetli soslarımızla süsleyebilirsiniz.


Sağlıklı beslenmenin önemi her fırsatta vurgulanıyor. Buna karşın restoranlarda bulabileceğimiz sağlıklı yemek seçenekleri hala oldukça kısıtlı. Menülerde gördüğümüz salatalarda ise aradığımız lezzeti bulamayabiliyoruz. Salata siparişi verirken şu malzemeyi çıkarıp bu malzemeyi eklemek istediğinizi belirttiğiniz halde yine de o lezzete ulaşamayanlardansanız Yeşil No.11 tam size göre. Yeşil No.11 size kendi salatanızı kendi tasarlama imkanınızı sunuyor. Mevsimin en taze yeşillikleri ile dilediğiniz malzemeleri birleştirebilirsiniz.

Balıklı salatalarınızı Wafu sos, etli salatalarınızı Hardal sos ile lezzetlendirmeyi deneyin.

Eğer ne istediğiniz konusunda kararsızsanız, Yeşil No.11’in menüsünde yer alan salata önerilerine göz atıp, size en uygun olanını seçin. Yeşil No.11’in menüsünde yer alan salatalarla beraber onlara uygun sos önerileri de bulunuyor. Balıklı salatalarınızı Wafu sos, etli salatalarınızı ise Hardal sos ile lezzetlendirmeyi deneyin. Farklı tatlar peşindeyseniz, bizim yeni gözdemiz Poke Bowl! Esmer pirinç, deniz yosunu ve küp küp Tuna balığının uyumunu Wafu sosumuzla pekiştirin.

Nişantaşı'ndaki samimi ortamımızda arkadaşlarınızla ve hayvan dostlarınızla keyifli vakit geçirirken sağlıklı yemek seçeneklerimizin tadını çıkarın.

Aradığınız ister spor sonrası bir yemek ister arkadaşlarınızla buluşmak için sıcak bir ortam olsun, Yeşil No.11 tam size göre. Nişantaşı'ndaki samimi ortamımızda arkadaşlarınızla ve hayvan dostlarınızla keyifli vakit geçirirken sağlıklı yemek seçeneklerimizin tadını çıkarın.


178 görüntüleme

©2023 by Thyme. Proudly created by KU MGIS 410 Students